“Butik Yazılım Şirketi” ne demektir?

Seri üretim paket programlarımız yoktur, bunun yerine sektörümüzdeki en önemli açığı doldurmak için yola çıktık.

Her firma, kurumsal olsun olmasın, sermayesi ve çalışanı ne kadar büyük ya da küçük farketmeksizin tamamen şahsına münhasırdır. Hatta kurumsal firmaların bile yapıları, özgün ve birbirinden tamamen ayrıdır. Ve bu özgünlüğün sonucu olarak, her firmanın kendine özel yazılım sistemlerine ve kurumsal kimliklere ihtiyaçları vardır. Dijital pazarlama alanında uzman kadromuzun da, kendini ” butik” olarak tanımlamasının tam olarak sebebi budur, biz elimizdeki ürünleri size uydurmuyoruz, sizin ihtiyacınıza uygununu yaratıyoruz.

Firma sahiplerine en basit gelen “sosyal medya paylaşımını” bile tamamen sizin hedef ve ihtiyaçlarınıza göre tasarlıyoruz.

Bu sebepten mottomuz Einstein’ın bu sözüdür:

““Dünyayı kurtarmak için bir saatim olsaydı; ellibeş dakikasını problemi tanımlamaya, kalan beş dakikayı da çözümü bulmaya ayırırdım.” Albert Einstein

01. Analiz

İlk toplantımızda tüm taleplerinizi, yetkili ekibiniz ile analiz ediyor. İhtiyaçlarınızı tam anlamıyla belirliyoruz.

02. Tasarım

İster kurumsal web sitesi, ister çok dallı e-ticaret sitesi ya da basit bir görsel tasarım olsun, uzman ekibimiz sizler için en iyi performansı gösterecek projeyi tasarlar ve yayınlar.

03. Satış Sonrası Destek

Yaptığımız tüm yazılım ve görsel projelerimizin ömür boyu arkasındayız. Kullanıcı dışı bir hata oluştuğunda, ücretsiz destek sağlıyoruz.

Guard Pack Pazarlama San.Tic.A.Ş.

Hakkımızda

Ambalaj malzemeleri & makine ve teçhizatları ile yazılım geliştirme hizmetleri sektörlerinde hizmet vermek amacıyla güçlü sermaye yapısı, tecrübeli ve dinamik çalışanları, müşteri odaklı yaklaşımı ve inovatif uygulamaları ile Guard&Pack Pazarlama Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi İzmir’de kurulmuştur.

YERLİ AR&GE PROJEMİZ

Türkiye’nin Tek Güvenilir Firma ve Yaşam Rehberi
Bi’de Bize Sor

Keşfet