WEB TABANLI YAZILIM & GRAFİK TASARIMI

KURUMSAL WEB SİTE TASARIMI

Hizmetlerinizi ve firmanız hakkındaki tüm bilinmesi gerekenleri, şık ve kullanışlı tasarımlar ile web sitesine aktarıyoruz.

E-TİCARET SİTESİ TASARIMI

Ürünlerinizi online satmanız için, tamamen size özel, %100 mobil uyumlu, tüm satış modüllerinin olduğu e-ticaret siteleri kuruyoruz. Size sadece satışları takip etmek kalıyor.

E-PAZAR YERİ YAZILIMI

Eğer siz de, ulusal ve uluslararası pazar yerleri gibi bir proje düşünüyor ve insanların sizin sisteminizde satış yapmalarını istiyorsanız, bize ulaşmanız yeterli. Online AVM sahibi olabilirsiniz.

KURUMSAL YAZILIMLAR

Endüstri 4.0 çizgisinde, firmanızın işleyişini kolaylaştıracak tüm yazılımsal ihtiyaçlarınızda uzman ekibimiz analiz ve projelendirme için bir telefon uzağınızdadır.

GRAFİK TASARIM

Logo, kartvizit, e-katalog, baskılı katalog, görsel tasarımları vb. tüm kurumsal kimlik ve grafik ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.

3D MODELLEME & TASARIM

İster ürünleriniz ister iç mimari projeleriniz olsun, 3D görselleştirme ekibimiz son derece gerçekçi modellemeler ile rakiplerinizin 1 adım önüne geçmenizi sağlar.

DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

GOOGLE ADS DANIŞMANLIĞI

Bütçe Sizden, Sizi aramalarda ilk sıralara çıkarıp, potansiyel müşteriler ile buluşturmak bizden. Google sertifikalı uzmanlarımız, en doğru zamanda en doğru insanlara görünmenizi sağlar.

FACEBOOK REKLAM DANIŞMANLIĞI

Facebook reklam merkezi üzerinden, facebook ve instagram'da ayrıca anlaşmalı oldukları tüm platformlarda görünür olun.

DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİMİ

Çalışanlarınıza özel, uygulamalı dijital pazarlama eğitimleri için bizimle iletişime geçiniz.

Hemen Teklif Almak İçin Tıklayınız